Moyo Classa pôvodná verzia

€89
Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Veľkosť nosiča
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Extendor ?
Kapsička ?
Dizajn ?
Slintáky ?
  • Pôvodný model Moyo nosičov z roku 2017. 
  • Dodacia doba 1-2 týždne

Detailné informácie

Podrobný popis

Pôvodný model Moyo nosičov, ktorý sme vyrábali v rokoch 2017-2019 si môžete u nás nechať ušiť či už vlastnej šatky, alebo z našich dostupných dizajnov.

Moyo Classa pôvodná verzia - nosič s klasickými ruksakovými ramennými popruhmi. Šírka a výška chrbtovej opierky sa nastavuje pomocou šnúrok. Bedrový pás je oproti novému typu nosiča mäkší a nie je anatomicky tvarovaný.

Dodacia doba 1-2 týždne

Na ušitie nosiča potrebujete 2,5 metra šatky.

Moyo nosiče v pôvodnej verzii sa u našich zákazníkov stále tešia veľkej obľube. V prípade, že vám vyhovujú mäkšie bedrové pásy a tradičnejšie nastavenie šírky opierky na šnúrku, môže byť pôvodná verzia Moyo nosiča pre vás tá správna voľba :)

V prípade, že si nosič chcete objednať z vlastnej šatky, zvoľte šatku s hustou tkacou väzbou. Odporúčame gramáž šatky aspoň 250 g/m2.

V prípade, že si nosič dávate vyrobiť z vašej šatky, prosím doplňte požiadavky na prevedenie do poznámky pre predajcu pri dokončení objednávky. ( Myslí sa tým farebné prevedenie, konkrétna časť vzoru šatky, ktorú si želáte použiť, atď ).

Ak si nie ste istí vhodnosťou vašej šatky na výrobu nosiča, neváhajte sa s nami poradiť prostredníctvom mailu, prípadne telefonicky.

Po vytvorení objednávky z vlastnej šatky, nám šatku odošlite na našu dielňu:

ADRESA:

Moyo s.r.o, Kováčska 21, 931 01, Šamorín ( tel.č.: +421915 996 646 )

Dodatočné parametre

Kategória: Na objednávku
Moyo Classa: Tiny, Classic