Vrátenie a reklamácia tovaru

 

Chcete nám zakúpený tovar vrátiť? 

Na odstúpenie od kúpnej zmluvy máte nárok 14 dní od doručenia tovaru k vám. V tomto prípade ste povinní nám vrátiť tovar zabalený, nepoužitý a nepoškodený. Prosím berte na vedomie, že nárok na vrátenie tovaru neslúži na bezplatné vyskúšanie našich produktov.

V prípade splnenia podmienok na vrátenie tovaru, vám budú finančné prostriedky vrátené najneskôr do 14 kalendárnych dní na váš bankový účet.

Pred odoslaním tovaru prosím vyplňte príslušný formulár ( viď vyššie ).

Potrebujete tovar vymeniť za iný?

V prípade, že potrebujete tovar vymeniť, nás prosím kontaktujte.

Na výmenu tovaru máte takisto nárok 14 dní od doručenia. Prosím pošlite nám tovar na výmenu najneskôr do 14 dní od doručenia, v pôvodnom obale a bez známok používania. V prípade, že bude náhradný tovar na sklade, bude vám odoslaný v čo najkratšom čase. V prípade, že tovar skladom nebude, bude zadaný do výroby, alebo budeme postupovať podľa následnej vzájomnej dohody.

V prípade výmeny nemusíte vypĺňať formulár o vrátení.

Vyskytla sa na tovare chyba a potrebujete ho reklamovať?

V prípade reklamácie nám prosím odošlite tovar dôkladne zabalený a pred odoslaním vyplňte príslušný formulár pre reklamáciu ( viď vyššie ). Tovar nám neposielajte na dobierku. Takto odoslaný tovar neprevezmeme.

Na vybavenie reklamácie máme štandardných 30 dní, avšak vždy sa snažíme o čo najkratší čas na posúdenie a vybavenie. O procese vás budeme informovať mailom alebo telefonicky.

Ako a kde poslať tovar k nám?

Váš dôkladne zabalený balík prosím odovzdajte na ktorejkoľvek pobočke spoločnosti Packeta. 

K tovaru priložte vyplnený a podpísaný Formulár o odstúpení od kúpnej zmluvy.

Personálu nadiktujte náš ID odosielateľov pre spätné zásielky - 92660314 - obsluha na pobočke vytlačí štítok, ktorý nalepí na balík a ten poputuje rovno k nám. Vy od obsluhy dostanete potvrdenie o prijatí zásielky. 

V prípade, že preferujete iný spôsob odoslania tovaru, môžete balík poslať na adresu:

Moyo, s.r.o, Kováčska 21, 931 01, Šamorín ( tel: +421915 996 646 )

Nie je vám čokoľvek jasné?

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.