MoyOnbu

€59
Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dizajn ?
Slintáky ?
  • MoyOnbu - nosič bez bedrového pásu.
  • Skladný nosič, ideálny na prechádzky s dieťatkom, ktoré už chodí.
  • Šetrite si svoje ruky, keď vaše dieťatko bolia nožičky.
  • Dodacia doba 1-2 týždne

Detailné informácie

Podrobný popis

Rastúci ergonomický nosič, ktorého hlavným znakom je absencia bedrového pásu. Onbuhimo je obľúbený u mamičiek na občasné nosenie detí, ktoré už väčšinou chodia. Nakoľko onbuhimo nemá bedrový pás, je ho ľahšie uskladniť do príručného batoha, a tak je stále poruke. Takisto ho vyhľadávajú aj tehotné mamičky, ktoré potrebujú nosiť staršie dieťatko, ale bedrový pás ich už tlačí na tehotenské bruško. V onbuhimo sa detičky nosia hlavne na chrbte, ale je v ňom možné nosiť aj vpredu. 

MoyOnbu je pohodlný nosič typu Onbuhimo, v ktorom sme použili špeciálne spevnené ramenné popruhy. Nakoľko nosič nemá bedrový pás, a teda váha dieťatka ostáva celá na ramenách nosiaceho, je dôležité aby ramenné popruhy boli obzvlášť pohodlné a dokonale rozložili váhu. Nosenie v MoyOnbu si určite obľúbite :)

V prípade, že si nosič chcete objednať z vlastnej šatky, zvoľte šatku s hustou tkacou väzbou. Odporúčame gramáž šatky aspoň 250 g/m2.

V prípade, že si nosič dávate vyrobiť z vašej šatky, prosím doplňte požiadavky na prevedenie do poznámky pre predajcu pri dokončení objednávky. ( Myslí sa tým farebné prevedenie, konkrétna časť vzoru šatky, ktorú si želáte použiť, atď ).

Na ušitie MoyOnbu potrebujete 2,1 metra šatky.

Ak si nie ste istí vhodnosťou vašej šatky na výrobu nosiča, neváhajte sa s nami poradiť prostredníctvom mailu, prípadne telefonicky.

Po vytvorení objednávky z vlastnej šatky, nám šatku odošlite na našu dielňu:

ADRESA:

Moyo s.r.o, Kováčska 21, 931 01, Šamorín ( tel.č.: +421915 996 646 )

Dodatočné parametre

Kategória: Na objednávku
MoyOnbu: 1, 2