Vrátenie a reklamácia tovaru

Chcete nám zakúpený tovar vrátiť? 

Na odstúpenie od kúpnej zmluvy máte nárok 14 dní od doručenia tovaru k vám. V tomto prípade ste povinní nám vrátiť tovar zabalený, nepoužitý a nepoškodený. Prosím berte na vedomie, že nárok na vrátenie tovaru neslúži na bezplatné vyskúšanie našich produktov.

V prípade splnenia podmienok na vrátenie tovaru, vám budú finančné prostriedky vrátené najneskôr do 14 kalendárnych dní na váš bankový účet.

Pred odoslaním tovaru prosím vyplňte príslušný formulár (viď vyššie).

 

Potrebujete tovar vymeniť za iný?

V prípade, že potrebujete tovar vymeniť, nás prosím kontaktujte.

Na výmenu tovaru máte takisto nárok 14 dní od doručenia. Prosím pošlite nám tovar na výmenu najneskôr do 14 dní od doručenia, v pôvodnom obale a bez známok používania. V prípade, že bude náhradný tovar na sklade, bude vám odoslaný v čo najkratšom čase. V prípade, že tovar skladom nebude, bude zadaný do výroby, alebo budeme postupovať podľa následnej vzájomnej dohody.

V prípade výmeny nemusíte vypĺňať formulár o vrátení.

 

Vyskytla sa na tovare chyba a potrebujete ho reklamovať?

V prípade reklamácie nám prosím odošlite tovar dôkladne zabalený a pred odoslaním vyplňte príslušný formulár pre reklamáciu ( viď vyššie ). Tovar nám neposielajte na dobierku. Takto odoslaný tovar neprevezmeme.

Na vybavenie reklamácie máme štandardných 30 dní, avšak vždy sa snažíme o čo najkratší čas na posúdenie a vybavenie. O procese vás budeme informovať mailom alebo telefonicky.

 

Ako a kde poslať tovar k nám?

Váš dôkladne zabalený balík prosím odovzdajte na ktorejkoľvek pobočke spoločnosti Packeta.

K tovaru priložte vyplnený a podpísaný Formulár o odstúpení od kúpnej zmluvy.

Tovar, ktorý chcete vrátiť pošlite cez Packetu na Z-BOX Billa Nobelovo námestie 1, 85101, Bratislava ( tel: +421 915 996 646, moyonosic@gmail.com )

V prípade, že preferujete iný spôsob odoslania tovaru, môžete balík poslať na adresu:

Moyo, s.r.o, Zadunajská cesta 8, Bratislava, 85101 (tel: +421 915 996 646)

 

Nie je vám čokoľvek jasné?

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.