Všetko o nákupe

Doprava a platba

Doprava zadarmo pri nákupe nad 170 eur (platí pri doručení Packetou na odberné miesto)!

 

Doprava


 

Kuriér - 3,90 €

 • Spoľahlivé doručenie balíka na vami zvolenú adresu domov, do práce alebo na inú adresu.

 

Packeta (doručenie na výdajné miesto) - 2,90 €

 • Doručenie balíka priamo na vami výdajné miesto Packety.

 

Platba


 

Platba kartou - Zadarmo

 • Za tovar zaplatíte vopred vašou platobnou kartou.

 

Platba prevodom na účet - Zadarmo

 • Za tovar zaplatíte vopred bankovým prevodom alebo vkladom na účet.


IBAN: SK78 8330 0000 0026 0102 3231
BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX

Variabilný symbol je číslo vašej objednávky.

*Pri zadávaní čísla účtu a ostatných údajov dbajte na ostražitosť, pretože v prípade nesprávneho vyplnenia vám tovar nebudeme môcť následne odoslať!

 

Platba na dobierku - 1,20 €

 • Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v hotovosti
Často kladené otázky

Spísali sme pre vás zopár odpovedí na opakujúce sa otázky :) Ak by ste predsa len nenašli odpoveď na to čo vás zaujíma, neváhajte nás kontaktovať.

 

Je Moyo nosič vhodný pre novorodencov?

Je nutné Moyo nosič pred prvým použitím oprať?

Do koľkých kilogramov sú Moyo nosiče vhodné?

Je možné nosiť v Moyo nosičoch dieťa aj na chrbte?

Dajú sa na nosiči typu Classa krížiť popruhy?

Ktorý typ Moyo nosiča (Classa alebo Cross) je pohodlnejší?

Šijete nosiče aj z vlastnej šatky?

Aká šatka je vhodná na výrobu nosiča?

Koľko metrov šatky je potrebných na ušitie nosiča?

Je možné si niekde vyskúšať Moyo nosiče alebo oblečenie?

Ako dlho trvá doručenie tovaru?

 


 

Je Moyo nosič vhodný pre novorodencov?

Vo všeobecnosti platí, že na nosenie novorodenca je ideálna nosiaca pomôcka šatka, ktorá sa mu dokonale prispôsobí. Avšak aj tu platí a je veľmi dôležité obzvlášť pri malinkom bábätku, aby bola šatka správne uviazaná. Nie všetkým maminkám viazanie šatiek vyhovuje a bohužiaľ ich to od nosenia aj odradí.

Preto sme vyvinuli nosič Moyo Classa First Size. Tento typ nosiča má možnosť nastavenia na nosenie novorodenca od konfekčnej veľkosti 56 ( od 3,5 kg ).
Okrem toho, že jeho šírka sa dá nastaviť na veľmi úzko, obsahuje sadu praciek na bedrovom páse, kde sa upínajú ramenné popruhy počas prvých cca 2-3 mesiacov. Vďaka tomu sa na krehkú chrbticu dieťatka nevyvíja priečne tlak ťahaním ramenných popruhov zapnutých na bokoch opierky. Taktiež nosič obsahuje okrem regulácie výšky opierky aj možnosť zúženia šírky opierky v záhlaví bábätka a samozrejmosťou je fixačná kapucňa.
 
Takže, áno, dnes už máme možnosť nosiť novorodenca aj v nosiči, avšak dôležitý je správny výber nosiča ( neodporúčame nosiče s novorodeneckou vložkou ) a hlavne správne nastavenie podľa pokynov v návode.
 
 
 
Je nutné Moyo nosič pred prvým použitím oprať?
 
Šatky, z ktorých nosiče vyrábame sa pred strihaním perú a žehlia, takže z funkčného hľadiska je nosič pripravený používanie resp. vyskúšanie. V prípade, že ste si už istí si objednaný nosič nechať, odporúčame ho z hygienických dôvodov oprať. Prvý krát postačuje nosič oprať bez pracieho gélu na šetrnom programe. V prípade znečistenia nosiča používajte gély bez optických rozjasňovačov.
 
 
 
Do koľkých kilogramov sú Moyo nosiče vhodné?
 
V určení vhodnosti nosiča pre konkrétne dieťa, nie je smerodajná jeho váha, ale riadime sa hlavne konfekčnou veľkosťou dieťaťa. Nosiče boli testované na nosnosť 20 kilogramov, to však neznamená, že sú aj vhodné pre 20 kilové dieťa. Uniesli by určite aj viac, ale podstatná je veľkosť chrbtovej opierky, nie nosnosť.
Nosič je dobrý dovtedy, kým šírka chrbtovej opierky siaha dieťaťu od kolienka po kolienko. Pri starších deťoch, ktoré už samostatne chodia, je povolená malá tolerancia, čiže nevadí ak je opierka o kúsok kratšia, ak to dieťaťu pri nosení neprekáža, je zachovaná ergonomická poloha – kolienka sú vyššie ako zadok.
 
Moyo First Size ( Classa ) - vhodný od narodenia ( od veľkosti 56 ) do cca 1 a pol roka ( do veľkosti 86 )
Moyo Tiny Size ( Cross ) - Vhodný od cca 2 mesiacov ( od veľkosti 62 ) do cca 1 a pol roka ( do veľkosti 86)
Moyo Maxi Size ( Classa, Cross ) - Vhodný od cca 7 mesiacov ( od veľkosti 74 ) do cca 4 rokov ( do veľkosti 104 – 110 )
 
Tieto veľkostné údaje sú len orientačné, každé dieťatko je individuálne. Deti sa od seba odlišujú stavbou tela, dĺžkou trupu a končatín atď., takže každému môže daná veľkosť nosiča vyhovovať od a do inej konfekčnej veľkosti
 
 
 
Je možné nosiť v Moyo nosičoch dieťa aj na chrbte?
 
V oboch typoch Moyo nosičov je možné nosiť na chrbte, avšak ak plánujete nosiť prevažne na chrbte, alebo nosiť takto často, odporúčame nosič typu Classa - s rovnými ramennými popruhmi. Klasické popruhy sa dajú lepšie prispôsobiť noseniu na chrbte.

V Cross nosiči je tiež možné nosiť na chrbte, avšak keďže krížiace popruhy sú špeciálne ušité na nosenie do kríža a pri nosení na chrbte sa zapínajú rovno, neposkytujú pri dlhšom nosení až taký komfort ako rovné. Na chvíľkové poponášanie dieťaťa na chrbte však určite poslúži aj Cross.
Toto odporúčanie taktiež neplatí pre všetkých, pretože sú aj maminky, ktoré nosia dieťa v Cross nosiči aj na chrbte bežne a dokonca im to viac vyhovuje. Zase platí, každému vyhovuje niečo iné.
 
 
 
Dajú sa na nosiči typu Classa krížiť popruhy?
 
Nie, popruhy majú špeciálny anatomický strih a polstrovanie vyvinuté pre zvýšený komfort nosenia. Prekríženie by ich deformovalo. Napriek tomu, že sa popruhy prekrížiť nedajú, sú maximálne komfortné.
 
 
 
Ktorý typ Moyo nosiča ( Classa alebo Cross ) je pohodlnejší?
 
Nedá sa jednoznačne odpovedať na túto otázku, nakoľko každý z nás je iný a vyhovuje mu iný nosič. Zatiaľ čo niektorí preferujú praktické rovné popruhy, iní zas nedajú dopustiť na krížiace sa popruhy, ktoré sú na kríženie aj špeciálne ušité.
 
Krížiace popruhy preferujú osoby, ktoré majú ešte nechodiace bábätká, na nosenie po dlhšiu dobu, kedy nemusia dieťa hore-dole vykladať z nosiča ako pri chodcovi. Avšak je aj mnoho takých, ktorí preferujú kríženie aj starších detí, nakoľko tento spôsob upínania popruhov im lepšie rozloží váhu dieťatka na chrbte a nosenie je pre nich pohodlnejšie ako s rovnými popruhmi. Sú však aj maminky, ktorým krížiace popruhy vyslovene nesedia. Úlohu tu zohráva aj tvar, šírka a sklon ramien, výška v akej konkrétna osoba svoje dieťa nosí atď.

Takže neostáva nám nič iné, ako odporučiť staré známe, a to, že najlepšie je si nosič pre kúpou vyskúšať. Ak túto možnosť nemáte, pri nakupovaní cez eshop máte vždy možnosť nosič vrátiť ak vám nesadne, respektíve vymeniť.
 
 
 
Šijete nosiče aj z vlastnej šatky?
 
Ponúkame možnosť ušitia nosiča na zákazku z vlastnej šatky a takisto aj doplnkov - slintáky, kapsička na bedrový pás, predlžovací návlek na bedrový pás, moyobag, ring sling.
 
Taktiež máme v ponuke aj možnosť ušitia pôvodnej verzie Moyo nosiča - rozdiel je v tom, že staršia verzia má mäkší bedrový pás, rovno strihaný a nastavovanie šírky opierky na šnúrku, zatiaľ čo nový typ má anatomicky vytvarovaný pevný bedrový pás s reguláciou šírky na suchý zips a väčšie vekové rozpätie použiteľnosti danej veľkosti nosiča.
 
 
 
Aká šatka je vhodná na výrobu nosiča?
 
Šatku vo všeobecnosti odporúčame s gramážou aspoň 250 g/m2, ideálne celobavlnenú, husto tkanú. Vyhýbame sa prímesiam kvôli náročnejšej údržbe nosiča a odolnosti väzby najmä v namáhaných miestach šitia. Taktiež neodporúčame šatky so špeciálnymi vzdušnými väzbami, ktorými sú utkané.
 
 
 
Koľko metrov šatky je potrebných na ušitie nosiča?
 
Spotreba na ušitie samotného nosiča bez doplnkov je 2,7 metra na nový typ a 2,5 metra na pôvodný typ. Spotreba sa môže mierne líšiť pri jednotlivých veľkostiach nosiča a šírke použitej šatky. V prípade nedostatočného materiálu na ušitie, ponúkame možnosť doplnenia ( podšitia ) nosiča jednofarebnou šatkovinou.
 
 
 
Je možné si niekde vyskúšať Moyo nosiče alebo oblečenie?
 
Áno. Naše výrobky sa po dohode dajú vyskúšať priamo v našej dielni v Šamoríne, kde máme aj sklad, prípadne v Bratislave. Takisto si Moyo nosiče môžete vyskúšať a zakúpiť aj v našich partnerských predajniach, v požičovniach, prípadne u poradkýň nosenia.
 
 
 
Ako dlho trvá doručenie tovaru?
 
V prípade, že máme daný tovar na sklade, odosielame ho po obdržaní platby na náš bankový účet. V prípade, že je zvolená platba na dobierku, odosielame tovar po objednaní.
Keďže ide o handmade výrobu v menších množstvách, je možné, že objednaný tovar sa predal tesne pred vašou objednávkou. O oneskorení doručenia z dôvodu došívania vašej objednávky, prípadne iných dôvodov, vás budeme ihneď informovať.
Obchodné podmienky

Základné ustanovenie

1. Tieto obchodné podmienky (ďalej len „obchodné podmienky“) sú v súlade s ustanoveniami zákona č. 40/1964 Zb. Občiansky zákonník v platnom znení (ďalej len „občiansky zákonník“), zákona č. 250/2007 Z. z. o ochrane spotrebiteľa a o zmene zákona Slovenskej národnej rady č. 372/1990 Zb. o priestupkoch v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon o ochrane spotrebiteľa“), zákona č. 102/2014 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „zákon o ochrane spotrebiteľa pri predaji na diaľku“)

Moyo, s.r.o.

IČO: 50 341 774 
DIČ: 2120311864
IČ DPH: SK2120311864
so sídlom: zapísanou v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava, oddiel Sro, vložka č. 112554/B
kontaktné údaje:
email: info@moyobaby.com
telefón: +421 915 996 646
www.moyobaby.com
(ďalej len „predávajúci“)
 

 2. Tieto obchodné podmienky upravujú vzájomné práva a povinnosti medzi predávajúcim a fyzickou osobou, ktorá uzatvára kúpnu zmluvu (ďalej len „kupujúci") prostredníctvom webového rozhrania umiestneného na webovej stránke dostupnej na internetovej adrese www.moyobaby.com (ďalej len „internetový obchod").

3. Ustanovenia obchodných podmienok sú neoddeliteľnou súčasťou kúpnej zmluvy. Odlišné dojednania v kúpnej zmluve majú prednosť pred ustanoveniami týchto obchodných podmienok.

4. Tieto obchodné podmienky a kúpna zmluva sa uzatvárajú v slovenskom jazyku.

 

II. Informácie o tovare a cenách

1. Informácie o tovare, vrátane uvedenia cien jednotlivého tovaru a jeho hlavných vlastností sú uvedené pri jednotlivých tovarov v katalógu internetového obchodu. Ceny tovaru sú uvedené vrátane dane z pridanej hodnoty, všetkých súvisiacich poplatkov a nákladov za vrátenie tovaru, ak tento tovar zo svojej podstaty nemôže byť vrátený poštou. Ceny tovaru zostávajú v platnosti po dobu, po ktorú sú zobrazované v internetovom obchode.

2. Všetky prezentácie tovarov umiestneného v katalógu internetového obchodu sú informatívneho charakteru a predávajúci nie je povinný uzatvoriť kúpnu zmluvu ohľadom tohto tovaru.

3. V internetovom obchode sú zverejnené informácie o nákladoch spojených s balením a dodaním tovaru. Informácie o nákladoch spojených s balením a dodaním tovaru uvedené v internetovom obchode platí len v prípade, keď je tovar doručovaný v rámci územia Slovenskej republiky.

4. Prípadné zľavy z kúpnej ceny tovaru nemožno navzájom kombinovať, ak sa nedohodne predávajúci s kupujúcim inak.

 

III. Objednávka a uzavretie kúpnej zmluvy

1. Náklady vzniknuté kupujúcemu pri použití komunikačných prostriedkov na diaľku v súvislosti s uzatvorením kúpnej zmluvy (náklady na internetové pripojenie, náklady na telefónne hovory), hradí kupujúci sám. Tieto náklady sa nelíšia od základnej sadzby.

2. Kupujúci realizuje objednávku tovaru týmito spôsobmi:

 • prostredníctvom svojho zákazníckeho účtu, po predchádzajúcej registrácii v internetovom obchode,
 • vyplnením objednávkového formulára bez registrácie.

3. Pri zadávaní objednávky si kupujúci vyberie tovar, počet kusov tovaru, spôsob platby a doručenia.

4. Pred odoslaním objednávky je kupujúcemu umožnené kontrolovať a meniť údaje, ktoré do objednávky vložil. Objednávku odošle kupujúci predávajúcemu kliknutím na tlačidlo Odoslať. Údaje uvedené v objednávke sú predávajúcim považované za správne. Podmienkou platnosti objednávky je vyplnenie všetkých povinných údajov v objednávkovom formulári a potvrdenie kupujúceho o tom, že sa zoznámil s týmito obchodnými podmienkami.

5. Okamžite po obdržaní objednávky zašle predávajúci kupujúcemu potvrdenie o obdržaní objednávky na emailovú adresu, ktorú kupujúci pri objednaní zadal. Toto potvrdenie je automatické a nepovažuje sa za uzatvorenie zmluvy. Prílohou potvrdenia sú aktuálne obchodné podmienky predávajúceho. Kúpna zmluva je uzatvorená až po prijatí objednávky predávajúcim. Oznámenie o prijatí objednávky je doručené na emailovú adresu kupujúceho. / Okamžite po obdržaní objednávky zašle predávajúci kupujúcemu potvrdenie o obdržaní objednávky na emailovú adresu, ktorú kupujúci pri objednaní zadal. Toto potvrdenie sa považuje za uzavretie zmluvy. Prílohou potvrdenia sú aktuálne obchodné podmienky predávajúceho. Kúpna zmluva je uzatvorená potvrdením objednávky predávajúcim na emailovú adresu kupujúceho.

6. V prípade, že niektorý z požiadaviek uvedených v objednávke nemôže predávajúci splniť, zašle kupujúcemu na jeho emailovú adresu zmenenú ponuku. Pozmenená ponuka sa považuje za nový návrh kúpnej zmluvy a kúpna zmluva je v takom prípade uzatvorená potvrdením kupujúceho o prijatie tejto ponuky predávajúcemu na jeho emailovú adresu uvedenú v týchto obchodných podmienkach.

7. Všetky objednávky prijaté predávajúcim sú záväzné. Kupujúci môže zrušiť objednávku, dokiaľ nie je kupujúcemu doručené oznámenie o prijatí objednávky predávajúcim. Kupujúci môže zrušiť objednávku telefonicky na telefónne číslo alebo email predávajúceho uvedený v týchto obchodných podmienkach.

8. V prípade, že došlo k zjavnej technickej chybe na strane predávajúceho pri uvedení ceny tovaru v internetovom obchode, alebo v priebehu objednávania, nie je predávajúci povinný dodať kupujúcemu tovar za túto úplne zjavne chybnú cenu ani v prípade, že kupujúcemu bolo zaslané automatické potvrdenie o obdržaní objednávky podľa týchto obchodných podmienok. Predávajúci informuje kupujúceho o chybe bez zbytočného odkladu a zašle kupujúcemu na jeho emailovú adresu zmenenú ponuku. Pozmenená ponuka sa považuje za nový návrh kúpnej zmluvy a kúpna zmluva je v takom prípade uzavretá potvrdením o prijatí kupujúcim na emailovú adresu predávajúceho.

 

IV. Zákaznícky účet

1. Na základe registrácie kupujúceho vykonanej v internetovom obchode môže kupujúci pristupovať do svojho zákazníckeho účtu. Zo svojho zákazníckeho účtu môže kupujúci vykonávať objednávanie tovaru. Kupujúci môže objednávať tovar tiež bez registrácie.

2. Pri registrácii do zákazníckeho účtu a pri objednávaní tovaru je kupujúci povinný uvádzať správne a pravdivo všetky údaje. Údaje uvedené v užívateľskom účte je kupujúci pri akejkoľvek zmene povinný aktualizovať. Údaje uvedené kupujúcim v zákazníckom účte a pri objednávaní tovaru sú predávajúcim považované za správne.

3. Prístup k zákazníckemu účtu je zabezpečený užívateľským menom a heslom. Kupujúci je povinný zachovávať mlčanlivosť, ohľadne informácií potrebných na prístup do jeho zákazníckeho účtu. Predávajúci nenesie zodpovednosť za prípadné zneužitie zákazníckeho účtu tretími osobami.

4. Kupujúci nie je oprávnený umožniť využívanie zákazníckeho účtu tretím osobám.

5. Predávajúci môže zrušiť užívateľský účet, a to najmä v prípade, keď kupujúci svoj užívateľský účet dlhšie nevyužíva, či v prípade, keď kupujúci poruší svoje povinnosti z kúpnej zmluvy alebo týchto obchodných podmienok.

6. Kupujúci berie na vedomie, že užívateľský účet nemusí byť dostupný nepretržite, a to najmä s ohľadom na nutnú údržbu hardwérového a softwérového vybavenia predávajúceho, popr. nutnú údržbu hardwérového a softwérového vybavenia tretích osôb.

 

V. Platobné podmienky a dodanie tovaru

1. Cenu tovaru a prípadné náklady spojené s dodaním tovaru podľa kúpnej zmluvy môže kupujúci uhradiť nasledovnými spôsobmi:

 • bezhotovostne prevodom na bankový účet predávajúceho IBAN: SK7883300000002601023231 vedený vo Fio banka, a.s. pobočka zahraničnej banky
 • bezhotovostne platobnou kartou prostredníctvom platobnej brány GoPay,
 • dobierkou v hotovosti pri odovzdaní tovaru,
 • v hotovosti alebo platobnou kartou pri osobnom odbere výdajni zásielok Packeta.

2. Spoločne s kúpnou cenou je kupujúci povinný uhradiť predávajúcemu náklady spojené s balením a dodaním tovaru v dohodnutej výške. Ak nie je ďalej uvedené výslovne inak, rozumie sa ďalej kúpnou cenou aj náklady spojené s dodaním tovaru.

3. V prípade bezhotovostnej platby je kúpna cena splatná do 7 dní od uzavretia kúpnej zmluvy.

4. V prípade platby prostredníctvom platobnej brány postupuje kupujúci podľa pokynov príslušného poskytovateľa elektronických platieb.

5. V prípade bezhotovostnej platby je záväzok kupujúceho uhradiť kúpnu cenu splnený okamihom pripísania príslušnej čiastky na bankový účet predávajúceho.

6. Predávajúci nepožaduje od kupujúceho vopred žiadnu zálohu či inú obdobnú platbu. Úhrada kúpnej ceny pred odoslaním tovar nie je zálohou.

7. Dodacie lehoty sú pri produktoch na sklade - odoslanie do 48 hodín od úhrady objednávky, v prípade tovaru na objednávku je dodacia lehota 7-10 dní od úhrady objednávky. Pri hand made výrobe nie možné presne na deň určiť dodanie produktu. V ojedinelých prípadoch sa môže stať, že produkty budú doručené neskôr (napr. v prípade nedodania materiálu na šitie, komponentov, poruchy strojov, choroby a udalosti, ktoré pri výrobe na objednávku nie je v našich silách ovplyvniť). O prípadnom meškaní, je spotrebiteľ upovedomený dopredu.

8. Tovar je kupujúcemu doručený:

 • na adresu určenú kupujúcim v objednávke ·
 • prostredníctvom výdajne zásielok na adresu výdajne, ktorú kupujúci určil.

9. Voľba spôsobu dodania sa vykonáva počas objednávania tovaru.

10. Náklady na dodanie tovaru v závislosti na spôsobe odoslania a prevzatia tovaru sú uvedené v objednávke kupujúceho a v potvrdení objednávky predávajúcim. V prípade, že je spôsob dopravy dohodnutý na základe osobitného požiadavky kupujúceho, nesie kupujúci riziko a prípadné dodatočné náklady spojené s týmto spôsobom dopravy.

11. Ak je predávajúci podľa kúpnej zmluvy povinný dodať tovar na miesto určené kupujúcim v objednávke, je kupujúci povinný prevziať tovar pri dodaní. V prípade, že je z dôvodov na strane kupujúceho nutné tovar doručovať opakovane alebo iným spôsobom, než bolo uvedené v objednávke, je kupujúci povinný uhradiť náklady spojené s opakovaným doručovaním tovaru, resp. náklady spojené s iným spôsobom doručenia.

12. Pri prevzatí tovaru od prepravcu je kupujúci povinný skontrolovať neporušenosť obalov tovaru a v prípade akýchkoľvek závad toto bezodkladne oznámiť prepravcovi. V prípade zistenia porušenia obalu svedčiaceho o neoprávnenom vniknutí do zásielky nemusí kupujúci zásielku od prepravcu prevziať.

13. Predávajúci vystaví kupujúcemu daňový doklad - faktúru. Daňový doklad je odoslaný na emailovú adresu kupujúceho. 

14. Kupujúci nadobúda vlastnícke právo k tovaru zaplatením celej kúpnej ceny za tovar, vrátane nákladov na dodanie, najskôr však prevzatím tovaru. Zodpovednosť za náhodnou skazu, poškodenie či stratu tovaru prechádza na kupujúceho okamihom prevzatia tovaru alebo okamihom, kedy mal kupujúci povinnosť tovar prevziať, ale v rozpore s kúpnou zmluvou tak neurobil.

 

VI. Odstúpenie od zmluvy

1. Kupujúci, ktorý uzavrel kúpnu zmluvu mimo svoju podnikateľskú činnosť ako spotrebiteľ, má právo od kúpnej zmluvy odstúpiť.

2. Pokiaľ je kúpna zmluva uzatvorená na diaľku (prostredníctvom internetového obchodu) alebo mimo prevádzkových priestorov predávajúceho, a zároveň ak predávajúci včas a riadne poskytol kupujúcemu informácie o práve odstúpiť od kúpnej zmluvy, podmienkach, lehote a postupe pri uplatňovaní práva na odstúpenie od kúpnej zmluvy vrátane formulára na odstúpenie od kúpnej zmluvy (v súlade s ustanovením § 3 ods. 1 písm. h) zákona o ochrane spotrebiteľa pri predaji na diaľku) a za súčasného splnenia zákonom vyžadovaných skutočností, má kupujúci podľa zákona o ochrane spotrebiteľa pri predaji na diaľku právo bez uvedenia dôvodu a bez akejkoľvek sankcie odstúpiť od kúpnej zmluvy.

3. Lehota na odstúpenie od zmluvy je 14 dní

 • okamihom prevzatia tovaru, ktorý bol dodaný ako posledný, ak je predmetom kúpnej zmluvy objednaný tovar, ktorý sa dodáva oddelene
 • okamihom prevzatia posledného dielu alebo posledného kusu, ak je predmetom kúpnej zmluvy niekoľko druhov tovaru alebo dodanie niekoľkých častí,
 • okamihom prevzatia prvého dodaného tovaru, ak je predmetom kúpnej zmluvy tovar, ktorý je dodávaný počas vymedzeného obdobia.

4. Kupujúci berie na vedomie, že v súlade s ustanovením § 7 ods. 6 zákona o ochrane spotrebiteľa pri predaji na diaľku nemôže okrem iného odstúpiť od kúpnej zmluvy:

 • poskytnutie služby, ak sa jej poskytovanie začalo s výslovným súhlasom spotrebiteľa a spotrebiteľ vyhlásil, že bol riadne poučený o tom, že vyjadrením tohto súhlasu stráca právo na odstúpenie od zmluvy po úplnom poskytnutí služby, a ak došlo k úplnému poskytnutiu služby,
 • predaj tovaru zhotoveného podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa, tovaru vyrobeného na mieru alebo tovaru určeného osobitne pre jedného spotrebiteľa,
 • predaj tovaru uzavretého v ochrannom obale, ktorý nie je vhodné vrátiť z dôvodu ochrany zdravia alebo z hygienických dôvodov a ktorého ochranný obal bol po dodaní porušený,
 • predaj tovaru, ktorý môže byť vzhľadom na svoju povahu po dodaní neoddeliteľne zmiešaný s iným tovarom,
 • vykonanie naliehavých opráv alebo údržby, o ktoré spotrebiteľ výslovne požiadal predávajúceho; to neplatí pre zmluvy o službách a zmluvy, ktorých predmetom je predaj iného tovaru ako náhradných dielov potrebných na vykonanie opravy alebo údržby, ak boli uzavreté počas návštevy predávajúceho u spotrebiteľa a spotrebiteľ si tieto služby alebo tovary vopred neobjednal,
 • poskytovanie elektronického obsahu inak ako na hmotnom nosiči, ak sa jeho poskytovanie začalo s výslovným súhlasom spotrebiteľa a spotrebiteľ vyhlásil, že bol riadne poučený o tom, že vyjadrením tohto súhlasu stráca právo na odstúpenie od zmluvy.

5. Pre dodržanie lehoty na odstúpenie od kúpnej zmluvy musí kupujúci odoslať akékoľvek jednoznačné vyhlásenie vyjadrujúce jeho vôľu odstúpiť od kúpnej zmluvy a to v stanovenej lehote podľa ods. 3 článku VI týchto obchodných podmienok.

6. Pre odstúpenie od kúpnej zmluvy môže kupujúci využiť vzorový formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy poskytovaný predávajúcim. Odstúpenie od kúpnej zmluvy zašle kupujúci na emailovú alebo doručovaciu adresu predávajúceho uvedenú v týchto obchodných podmienkach. Predávajúci potvrdí kupujúcemu bezodkladne prijatie formulára.

7. Kupujúci, ktorý odstúpil od kúpnej zmluvy, je povinný vrátiť predávajúcemu tovar do 14 dní od odstúpenia od kúpnej zmluvy predávajúcemu. Kupujúci nesie náklady na vrátenie tovaru predávajúcemu, a to aj v tom prípade, keď tovar nemôže byť vrátený pre svoju povahu poštou.

8. Ak odstúpi kupujúci od kúpnej zmluvy, vráti mu predávajúci bezodkladne, najneskôr však do 14 dní od odstúpenia od kúpnej zmluvy, všetky peňažné prostriedky vrátane nákladov na dodanie, ktoré od neho prijal, a to rovnakým spôsobom. Predávajúci vráti kupujúcemu prijaté peňažné prostriedky iným spôsobom len vtedy, ak s tým kupujúci súhlasí a ak mu tým nevzniknú ďalšie náklady.

9. Ak kupujúci zvolil iný, než najlacnejší spôsob dodania tovaru, ktorý predávajúci ponúka, vráti predávajúci kupujúcemu náklady na dodanie tovaru vo výške zodpovedajúcej najlacnejšiemu ponúkanému spôsobu dodania tovaru.

10. Ak odstúpi kupujúci od kúpnej zmluvy, nie je predávajúci povinný vrátiť prijaté peňažné prostriedky kupujúcemu skôr, než mu kupujúci tovar odovzdá alebo preukáže, že tovar predávajúcemu odoslal.

11. Tovar musí vrátiť kupujúci predávajúcemu nepoškodený, neopotrebovaný a neznečistený a ak je to možné, v pôvodnom obale. Nárok na náhradu škody vzniknuté na tovare je predávajúci oprávnený jednostranne započítať proti nároku kupujúceho na vrátenie kúpnej ceny.

12. Predávajúci je oprávnený odstúpiť od kúpnej zmluvy z dôvodu vypredania zásob, nedostupnosti tovaru, alebo keď výrobca, dovozca alebo dodávateľ tovaru prerušil výrobu alebo dovoz tovaru. Predávajúci bezodkladne informuje kupujúceho prostredníctvo emailovej adresy uvedenej v objednávke a vráti v lehote 14 dní od oznámenia o odstúpení od kúpnej zmluvy všetky peňažné prostriedky vrátane nákladov na dodanie, ktoré od neho na základe zmluvy prijal, a to rovnakým spôsobom, prípadne spôsobom určeným kupujúcim.

13. Adresa na vrátenie tovaru:
Moyo, s.r.o.
Kováčska 21A
931 01  Šamorín
+421 915 996 646

 

VII. Práva z vadného plnenia

1. Predávajúci zodpovedá kupujúcemu, že tovar pri prevzatí nemá vady. Najmä predávajúci zodpovedá kupujúcemu, že v čase, keď kupujúci tovar prevzal:

 • má tovar vlastnosti, ktoré si strany dohodli, a chýba ak dojednania, má také vlastnosti, ktoré predávajúci alebo výrobca opísal alebo ktoré kupujúci očakával vzhľadom na charakter tovaru a na základe reklamy nimi vykonávané,
 • sa tovar hodí k účelu, ktorý pre jeho použitie predávajúci uvádza alebo ku ktorému sa tovar rovnakého druhu bežne používa,
 • tovar zodpovedá kvalitou alebo prevedením dohovorené vzorky alebo predlohe, ak bola akosť alebo prevedenie určené podľa dohodnutého vzorky alebo predlohy,
 • je tovar v zodpovedajúcom množstve, miere alebo hmotnosti a
 • tovar vyhovuje požiadavkám právnych predpisov.

2. Povinnosti z chybného plnenia má predávajúci minimálne v takom rozsahu, v akom trvajú povinnosti z chybného plnenia výrobcu. Kupujúci je inak oprávnený uplatniť právo zo vady, ktorá sa vyskytne u spotrebného tovaru v čase dvadsiatich štyroch mesiacov od prevzatia.

3. Ak je na predávanom tovare, na jeho obale, návode pripojenému k tovaru alebo v reklame v súlade s inými právnymi predpismi uvedená doba, po ktorú je možné tovar použiť, použijú sa ustanovenia o záruke za akosť. Zárukou za akosť sa predávajúci zaväzuje, že tovar bude po určitú dobu spôsobilý na použitie na obvyklý účel alebo že si zachová obvyklé vlastnosti. Vytkol ak kupujúci predávajúcemu vadu tovaru oprávnene, nebeží lehota na uplatnenie práv z chybného plnenia ani záručná doba po dobu, po ktorú nemôže kupujúci chybný tovar užívať.

4. Ustanovenia uvedené v predchádzajúcom odseku obchodných podmienok sa neuplatnia u tovaru predávaného za nižšiu cenu na vadu, pre ktorú bola nižšia cena dohodnutá, na opotrebenie tovaru spôsobené jeho obvyklým užívaním, u použitého tovaru na vadu zodpovedajúce miere používania alebo opotrebenia, ktorú tovar mal pri prevzatí kupujúcim, alebo ak to vyplýva z povahy tovaru. Právo z chybného plnenia kupujúcemu nenáleží, ak pred prevzatím tovaru vedel, že tovar má vadu, alebo ak vadu sám kupujúci spôsobil.

5. V prípade výskytu vady môže kupujúci predávajúcemu predložiť reklamáciu a požadovať:

 • výmenu za nový tovar,
 • opravu tovaru,
 • primeranú zľavu z kúpnej ceny,
 • odstúpiť od zmluvy.

6. Kupujúci má právo odstúpiť od zmluvy,

 • ak má tovar podstatnú vadu,
 • ak nemôže vec riadne užívať pre opakovaný výskyt vady alebo vád po oprave,
 • pri väčšom počte chýb tovaru.

7. Podstatné je také porušenie kúpnej zmluvy, o ktorom strana porušujúca zmluvu už pri uzatvorení zmluvy vedela alebo musela vedieť, že by druhá strana zmluvu neuzavrela, ak by toto porušenie predvídala.

8. U vady, ktorá znamená nepodstatné porušenie zmluvy (bez ohľadu na to, ak ide o vadu odstrániteľnú či neodstrániteľnú), má kupujúci nárok na odstránenie vady alebo primeranú zľavu z kúpnej ceny.

9. Ak sa vyskytol prípad odstrániteľná vada po oprave opakovane (zvyčajne tretí reklamácia pre rovnakú závadu alebo štvrtá pre odlišné závady) alebo má tovar väčší počet chýb (spravidla najmenej tri chyby súčasne), má kupujúci právo uplatniť požiadavku na zľavu z kúpnej ceny, výmenu tovaru alebo odstúpiť od zmluvy.

10. Pri uplatnení reklamácie je kupujúci povinný predávajúcemu oznámiť, aké právo si zvolil. Zmena voľby bez súhlasu predávajúceho je možná len vtedy, žiadal Ak kupujúci opravu vady, ktorá sa ukáže byť neodstrániteľná. Nezvolí ak kupujúci si svoje právo z podstatného porušenia zmluvy včas, má práva rovnaká ako pri nepodstatnom porušení zmluvy.

11. Ak nie je oprava alebo výmena tovaru možná, na základe odstúpenia od zmluvy môže kupujúci požadovať vrátenie kúpnej ceny v plnej výške.

12. Ak predávajúci preukáže, že kupujúci pred prevzatím o chybe tovaru vedel alebo ju sám spôsobil, nie je predávajúci povinný nároku kupujúceho vyhovieť.

13. Kupujúci nemôže reklamovať zľavnený tovar z dôvodu, pre ktorý je daný tovar zľavnený.

14. Pri objednávke produktov šitých z materiálu dodaného spotrebiteľom, nenesie predávajúci zodpovednosť za kvalitu dodaného materiálu.

15. Predávajúci je povinný prijať reklamáciu v ktorejkoľvek prevádzke, v ktorej je prijatie reklamácie možné, prípadne aj v sídle alebo mieste podnikania. Predávajúci je povinný kupujúcemu vydať písomné potvrdenie o tom, kedy kupujúci právo uplatnil, čo je obsahom reklamácie a aký spôsob vybavenia reklamácie kupujúci požaduje, ako aj potvrdenie o dátume a spôsobe vybavenia reklamácie, vrátane potvrdenia o vykonaní opravy a čase jej trvania, prípadne písomné odôvodnenie zamietnutie reklamácie.

16. Predávajúci alebo ním poverený pracovník rozhodne o reklamácii ihneď, v zložitých prípadoch do troch pracovných dní. Do tejto lehoty sa nezapočítava doba primeraná podľa druhu výrobku či služby potrebná k odbornému posúdeniu vady. Reklamácia vrátane odstránenia vady musí byť vybavená bezodkladne, najneskôr do 30 dní odo dňa uplatnenia reklamácie, pokiaľ sa predávajúci s kupujúcim nedohodne na dlhšej lehote. Márne uplynutí tejto lehoty sa považuje za podstatné porušenie zmluvy a kupujúci má právo od kúpnej zmluvy odstúpiť. Za okamih uplatnenia reklamácie sa považuje okamih, kedy dôjde prejav vôle kupujúceho (uplatnenie práva z chybného plnenia) predávajúcemu.

17. Predávajúci písomne informuje kupujúceho o výsledku reklamácie.

18. Právo z chybného plnenia kupujúcemu nenáleží, ak kupujúci pred prevzatím veci vedel, že vec má vadu, alebo ak kupujúci vadu sám spôsobil.

19. V prípade oprávnenej reklamácie má kupujúci právo na náhradu účelne vynaložených nákladov vzniknutých v súvislosti s uplatnením reklamácie. Toto právo môže kupujúci u predávajúceho uplatniť v lehote do jedného mesiaca po uplynutí záručnej doby, v opačnom prípade ho súd nemusí priznať.

20. Voľbu spôsobu reklamácie má kupujúci.

21. Ďalšie práva a povinnosti strán súvisiace so zodpovednosťou predávajúceho za vady upravuje reklamačný poriadok predávajúceho.

 

VIII. Doručovanie

1. Zmluvné strany si môžu všetku písomnú korešpondenciu vzájomne doručovať prostredníctvom elektronickej pošty.

2. Kupujúci doručuje predávajúcemu korešpondenciu na emailovú adresu uvedenú v týchto obchodných podmienkach. Predávajúci doručuje kupujúcemu korešpondenciu na emailovú adresu uvedenú v jeho zákazníckom účte alebo v objednávke.

 

IX. Osobné údaje

1. Všetky informácie, ktoré pri našej spolupráci uvediete, sú dôverné a budeme s nimi tak zaobchádzať. Ak nám k tomu nedáte písomný súhlas, údaje o vás nebudeme iným spôsobom než za účelom plnenia zo zmluvy používať, okrem emailovej adresy, na ktorú vám môžu byť zasielané obchodné oznámenia, pretože tento postup umožňuje zákon, ak ho neodmietnete. Tieto oznámenia sa môžu týkať iba podobného alebo súvisiaceho tovaru a možno ich kedykoľvek jednoduchým spôsobom (zaslaním listu, emailu alebo preklikom na odkaz v obchodnom oznámení) odhlásiť. Emailová adresa bude na tento účel uchovávané po dobu 3 rokov od uzavretia poslednej zmluvy medzi zmluvnými stranami.

2. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete v zásadách ochrany osobných údajov TU.

 

X. Mimosúdne riešenie sporov

1. K mimosúdnemu riešeniu spotrebiteľských sporov z kúpnej zmluvy je príslušná Slovenská obchodná inšpekcia, so sídlom P. O. BOX 29, Bajkalská 21/A, 827 99 Bratislava, internetová adresa: https://www.soi.sk/sk. Platformu pre riešenie sporov on-line nachádzajúce sa na internetovej adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr je možné využiť pri riešení sporov medzi predávajúcim a kupujúcim z kúpnej zmluvy.

2. Európske spotrebiteľské centrum Slovenská republika, so sídlom Mlynské nivy 44/A 827 15, Bratislava 212 Slovenská republika, internetová adresa: http://www.evropskyspotrebitel.sk je kontaktným miestom podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 524/2013 zo 21. mája 2013 o riešení spotrebiteľských sporov on-line a dopĺňa nariadenie (ES) č. 2006/2004 a smernice 2009/22 / ES (nariadenie o riešení spotrebiteľských sporov on-line).

3. Predávajúci je oprávnený na predaj tovaru na základe živnostenského oprávnenia. Živnostenskú kontrolu vykonáva v rámci svojej pôsobnosti príslušný živnostenský úrad. Slovenská obchodná inšpekcia vykonáva vo vymedzenom rozsahu okrem iného dohľad nad dodržiavaním zákona o ochrane spotrebiteľa a zákona o ochrane spotrebiteľa pri predaji na diaľku.

 

XI. Záverečné ustanovenie

1. Všetky dohody medzi predávajúcim a kupujúcim sa riadi právnym poriadkom Slovenskej republiky. Ak vzťah založený kúpnou zmluvou obsahuje medzinárodný prvok, potom strany dojednávajú, že vzťah sa riadi právom Slovenskej republiky. Týmto nie sú dotknuté práva spotrebiteľa vyplývajúce zo všeobecne záväzných právnych predpisov.

2. Predávajúci nie je vo vzťahu ku kupujúcemu viazaný žiadnymi kódexy správania v zmysle ustanovenia § 3 ods. 1 písm. n) zákona o ochrane spotrebiteľa pri predaji na diaľku.

3. Všetky práva k webovým stránkam predávajúceho, najmä autorské práva k obsahu, vrátane rozloženie stránky, fotiek, filmov, grafik, ochranných známok, loga a ďalšieho obsahu a prvkov, patrí predávajúcemu. Je zakázané kopírovať, upravovať alebo inak používať webové stránky alebo ich časť bez súhlasu predávajúceho.

4. Predávajúci nenesie zodpovednosť za chyby vzniknuté v dôsledku zásahov tretích osôb do internetového obchodu alebo v dôsledku jeho použitia v rozpore s jeho určením. Kupujúci nesmie pri využívaní internetového obchodu používať postupy, ktoré by mohli mať negatívny vplyv na jeho prevádzku a nesmie vykonávať žiadnu činnosť, ktorá by mohla jemu alebo tretím osobám umožniť neoprávnene zasahovať či neoprávnene užiť programové vybavenie alebo ďalšie súčasti tvoriace internetový obchod a užívať internetový obchod alebo jeho časti či softwérové vybavenie takým spôsobom, ktorý by bol v rozpore s jeho určením alebo účelom.

5. Kúpna zmluva vrátane obchodných podmienok je archivovaná predávajúcim.

6. Znenie obchodných podmienok môže predávajúci meniť či doplňovať. Týmto ustanovením nie sú dotknuté práva a povinnosti vznikajúce po dobu účinnosti predchádzajúceho znenia obchodných podmienok.

7. Prílohou obchodných podmienok je vzorový formulár na odstúpenie od zmluvy.

  

Tieto obchodné podmienky nadobúdajú účinnosti dňom 1.10.2021.

 

Podmienky ochrany osobných údajov

I. Základné ustanovenia

1. Prevádzkovateľom osobných údajov podľa § 5 písm. o) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov (ďalej len „Zákon“) je Moyo, s.r.o. IČO: 50 341 774, so sídlom Zadunajská cesta 3434/8, 851 01 Bratislava (ďalej len: „prevádzkovateľ“).

2. Kontaktné údaje prevádzkovateľa sú  

adresa: Zadunajská cesta 3434/8, 851 01 Bratislava

email: info@moyobaby.com

telefón: 0915 996 646

3. Osobnými údajmi sa rozumejú všetky informácie o identifikovanej alebo identifikovateľnej fyzickej osobe; identifikovateľnou fyzickou osobou je fyzická osoba, ktorú možno priamo či nepriamo identifikovať, najmä odkazom na určitý identifikátor, napríklad meno, identifikačné číslo, lokalizačné údaje, sieťový identifikátor alebo odkazom na jeden či viac zvláštnych prvkov fyzickej, fyziologickej, genetickej, psychickej, ekonomickej, kultúrnej alebo spoločenskej identity tejto fyzickej osoby.

4. Prevádzkovateľ nevymenoval zodpovednú osobu pre ochranu osobných údajov. Kontaktnými údajmi zodpovednej osoby sú: Barbora Hurajová, 0915 996 646.

 

II. Zdroje a kategórie spracovávaných osobných údajov

1. Prevádzkovateľ spracováva osobné údaje, ktoré ste mu poskytol/la alebo osobné údaje, ktoré prevádzkovateľ získal na základe plnenia Vašej objednávky.

2. Prevádzkovateľ spracováva Vaše identifikačné a kontaktné údaje a údaje nutné pre plnenie zmluvy.

 

III. Zákonný dôvod a účel spracovania osobných údajov

1. Zákonným dôvodom spracovania osobných údajov je

 • plnenie zmluvy medzi Vami a prevádzkovateľom podľa § 13 ods. 1 písm. b) Zákona,
 • oprávnený záujem prevádzkovateľa na poskytovaní priameho marketingu (najmä pre zasielanie obchodných oznamov a newsletterov) podľa § 13 ods. 1 písm. f) Zákona,
 • Váš súhlas so spracovaním pre účely poskytovania priameho marketingu (najmä pre zasielanie obchodných oznamov a newsletterov) podľa § 13 ods. 1 písm. a) Zákona

2. Účelom spracovania osobných údajov je

 • vybavenie Vašej objednávky a výkon práv a povinností vyplývajúcich zo zmluvného vzťahu medzi Vami a prevádzkovateľom; pri objednávke sú vyžadované osobné údaje, ktoré sú nutné pre úspešné vybavenie objednávky (meno a adresa, kontakt), poskytnutie osobných údajov je nutnou požiadavkou pre uzavretie a plnenie zmluvy, bez poskytnutia osobných údajov nie je možné zmluvu uzavrieť či ju zo strany prevádzkovateľa plniť,
 • zasielanie obchodných oznamov a výkon ďalších marketingových aktivít.

3. Zo strany prevádzkovateľa nedochádza k automatickému individuálnemu rozhodovaniu v zmysle § 28 Zákona. S takým spracovaním ste poskytol/la svoj výslovný súhlas.

 

IV. Doba uchovávania osobných údajov

1. Prevádzkovateľ uchováva osobné údaje

 • po dobu nevyhnutnú k výkonu práv a povinností vyplývajúcich zo zmluvného vzťahu medzi Vami a prevádzkovateľom a uplatňovanie nárokov z týchto zmluvných vzťahov (po dobu 15 rokov od ukončení zmluvného vzťahu).
 • po dobu, než je odvolaný súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely marketingu, najdlhšie 2 roky.

2. Po uplynutí doby uchovávania osobných údajov prevádzkovateľ osobné údaje vymaže.

 

V. Príjemcovia osobných údajov (subdodávatelia prevádzkovateľa)

1. Príjemcovia osobných údajov sú osoby

 • Podieľajúce sa na dodávaní tovaru / služieb / realizácii platieb na základe zmluvy,
 • zaisťujúce služby prevádzkovania e-shopu (Shoptet) a ďalšie služby v súvislosti s prevádzkovaním e-shopu,
 • zaisťujúce marketingové služby.

2. Prevádzkovateľ nemá v úmysle odovzdať osobné údaje do tretej krajiny (do krajiny mimo EU) alebo medzinárodnej organizácii. Príjemcovia osobných údajov v tretích krajinách sú poskytovatelia cloudových služieb.

 

VI. Vaše práva

1. Za podmienok stanovených v Zákone máte

 • právo na prístup ku svojím osobným údajom podľa § 21 Zákona,
 • právo na opravu osobných údajov podľa § 22 Zákona, poprípade obmedzenie spracovania podľa § 24 Zákona,
 • právo na výmaz osobných údajov podľa § 23 Zákona,
 • právo vzniesť námietku proti spracovaniu podľa § 27 Zákona,
 • právo na prenositeľnosť údajov podľa § 26 Zákona,
 • právo odvolať súhlas so spracovaním písomne alebo elektronicky na adresu alebo email prevádzkovateľa uvedený v čl. III týchto podmienok.

2. Ďalej máte právo podať sťažnosť u Úradu pre ochranu osobných údajov v prípade, že sa domnievate, že bolo porušené Vaše právo na ochranu osobných údajov.

 

VII. Podmienky zabezpečení osobných údajov

1.Prevádzkovateľ prehlasuje, že prijal všetky vhodné technické a organizačné opatrenia k zabezpečeniu osobných údajov.

2. Prevádzkovateľ prijal technické opatrení k zabezpečeniu dátových úložísk a úložísk osobných údajov v listinnej podobe.

3. Prevádzkovateľ prehlasuje, že k osobným údajom majú prístup len ním poverené osoby.

 

VIII. Záverečné ustanovenia

1. Odoslaním objednávky z internetového objednávkového formulára potvrdzujete, že ste oboznámený/á s podmienkami ochrany osobných údajov a že ich v celom rozsahu prijímate.

2. S týmito podmienkami súhlasíte zaškrtnutím súhlasu prostredníctvom internetového formulára. Zaškrtnutím súhlasu potvrdzujete, že ste oboznámený/oboznámená s podmienkami ochrany osobných údajov a že ich v celom rozsahu prijímate.

3. Prevádzkovateľ je oprávnený tieto podmienky zmeniť. Novú verziu podmienok ochrany osobných údajov zverejní na svojich internetových stránkach a zároveň Vám zašle novú verziu týchto podmienok na Vašu e-mailovú adresu, ktorú ste prevádzkovateľovi poskytol/la.

 

Tieto podmienky nadobúdajú účinnosť dňa 25.10.2021

Vrátenie a reklamácia tovaru
Chcete nám zakúpený tovar vrátiť? 

Na odstúpenie od kúpnej zmluvy máte nárok 14 dní od doručenia tovaru k vám. V tomto prípade ste povinní nám vrátiť tovar zabalený, nepoužitý a nepoškodený. Prosím berte na vedomie, že nárok na vrátenie tovaru neslúži na bezplatné vyskúšanie našich produktov.

V prípade splnenia podmienok na vrátenie tovaru, vám budú finančné prostriedky vrátené najneskôr do 14 kalendárnych dní na váš bankový účet.

Pred odoslaním tovaru prosím vyplňte príslušný formulár (viď vyššie).

 

Potrebujete tovar vymeniť za iný?

V prípade, že potrebujete tovar vymeniť, nás prosím kontaktujte.

Na výmenu tovaru máte takisto nárok 14 dní od doručenia. Prosím pošlite nám tovar na výmenu najneskôr do 14 dní od doručenia, v pôvodnom obale a bez známok používania. V prípade, že bude náhradný tovar na sklade, bude vám odoslaný v čo najkratšom čase. V prípade, že tovar skladom nebude, bude zadaný do výroby, alebo budeme postupovať podľa následnej vzájomnej dohody.

V prípade výmeny nemusíte vypĺňať formulár o vrátení.

 

Vyskytla sa na tovare chyba a potrebujete ho reklamovať?

V prípade reklamácie nám prosím odošlite tovar dôkladne zabalený a pred odoslaním vyplňte príslušný formulár pre reklamáciu ( viď vyššie ). Tovar nám neposielajte na dobierku. Takto odoslaný tovar neprevezmeme.

Na vybavenie reklamácie máme štandardných 30 dní, avšak vždy sa snažíme o čo najkratší čas na posúdenie a vybavenie. O procese vás budeme informovať mailom alebo telefonicky.

 

Ako a kde poslať tovar k nám?

Váš dôkladne zabalený balík prosím odovzdajte na ktorejkoľvek pobočke spoločnosti Packeta.

K tovaru priložte vyplnený a podpísaný Formulár o odstúpení od kúpnej zmluvy.

Tovar, ktorý chcete vrátiť pošlite cez Packetu na Z-BOX Billa Nobelovo námestie 1, 85101, Bratislava ( tel: +421 915 996 646, moyonosic@gmail.com )

V prípade, že preferujete iný spôsob odoslania tovaru, môžete balík poslať na adresu:

Moyo, s.r.o, Zadunajská cesta 8, Bratislava, 85101 (tel: +421 915 996 646)

 

Nie je vám čokoľvek jasné?

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.