O nás

Náš príbeh
Na začiatku sme boli len dve kamarátky – mamičky dvoch chlapcov, ktoré okrem detí narodených v rovnakom období spojilo aj nadšenie pre nosenie.
Po neustálom boji s kočíkom, ktorý s ním zvádzali naši synovia, sme pochopili, že tadiaľto cesta nevedie. Vďaka nim sme objavili čaro nosenia a dnes už viac ako 5 rokov vyrábame detské ergonomické nosiče pod značkou Moyo.
 
Postupne sa naše portfólio rozrástlo aj o iné výrobky a veľkej obľube sa tešia aj bundy na nosenie detí, mikiny na nosenie detí alebo oblečenie pre deti.
Pomaly si plníme náš veľký sen, ktorým je prinášať vám, skvelým rodičom, radosť z nosenia aj vďaka poctivým a kvalitným nosiacim pomôckam. Za každým jedným, či už je to nosič alebo bunda, je kus precíznej práce od samotného návrhu až po ušitú vec.
 
Prečo by ste si mali kúpiť práve nosič od nás?
 
Láska k noseniu, vaše podnety a niekoľkoročné skúsenosti s výrobou detských nosičov, sú zárukou toho, že si u nás môžete zadovážiť kvalitne spracované a certifikované ergonomické nosiče vyrábané ručne na našom krásnom Slovensku.
Každý jeden výrobok sme navrhli a vyrobili tak, ako by sme v ňom mali nosiť naše vlastné deti. Kvalitne a pohodlne, s citom pre detail, to je naše motto. Spokojnosť detí a nás rodičov je to čo nás spája. Doprajte si to najlepšie pre seba – pohodlie pre váš chrbát, voľnosť pre vaše ruky. Vašim deťom doprajte blízkosť toho, koho najviac milujú – vás.  Zároveň podporíte malú lokálnu firmu s veľkým snom.
 
Ste pre nás dôležití! Našim zákazníkom sa snažíme vždy vyhovieť v akýchkoľvek požiadavkách. Okrem dobrého pocitu z kúpy prémiového slovenského výrobku získavate ako bonus prvotriedny prozákaznícky servis.
 
U nás, v malej krajčírskej dielni v Šamoríne, vznikajú stále nové nápady. Vždy sa veľmi tešíme, keď vám a vašim detičkám môžeme vďaka našim šikovným krajčírkam ponúknuť nové krásne vecičky. Vaša spätná väzba je našou najväčšou odmenou a hnacím motorom zároveň.
 
 
Ďakujeme
 
 
Barbora a Aneta
 
Zakladateľky ergonomických nosičov Moyo
Náš Showroom

 

 

                      

 

MOYO Showroom sa nachádza v predajni Ježko Bežko na Tomašíkovej 50/E v Bratislave.

 

Otváracie hodiny:

Pondelok:                         13:30 – 18:00


Utorok:                              13:30 – 18:00


Streda:       10:00 – 12:30, 14:00 – 18:00


Štvrtok:                             13:30 – 18:00


Piatok:       10:00 – 12:30, 14:00 – 16:30

 

Kontakt do predajne

 

 
 
 
Produkty z našej dielne si môžete pozrieť, vyskúšať a zakúpiť v našom showroome, ktorý sa nachádza priamo v predajni Ježko Bežko na Tomašíkovej 50/E v Bratislave v komplexe Koloseo.
Okrem ergonomických nosičov tu nájdete aj oblečenie na nosenie detí, detské oblečenie a doplnky.
S výberom vám ochotne pomôže milý personál z hravého obchodíku Ježko Bežko.
 
 
 
POTREBUJETE ODBORNÉ PORADENSTVO S VÝBEROM A NASTAVENÍM NOSIČA?
 
Ozvite sa nám telefonicky a po dohodnutí termínu sa stretneme priamo v našom showroome, kde si vysvetlíme princípy správneho nosenia detí, nosiče si vyskúšate a ten váš si môžete rovno zakúpiť, prípadne objednať.
Táto služba je spoplatnená - 12 eur (ak sa rozhodnete nosič zakúpiť, cena poradenstva bude 6 eur)
 
Kontakt: +421 915 996 646
 
 
Tešíme sa na vašu návštevu :)